پرداخت با کیف پول مجازی

با استفاده از کیف‌پول مجازی فیلترشهر، ساده‌تر‌ از همیشه از خدمات و محصولات متنوع سایت بهره‌مند شوید.

در ادامه به مواردی از کاربردهای آن اشاره میکنیم:

  • کیف‌پول مجازی با حذف فرآیندهای پیچیده نظیر دریافت رمز دوم پویا یا الزام به ارائه اطلاعات محرمانه‌ بانکی، بستری کاملا امن و آسان برای عملیات‌ پرداخت خرید یا فروش کالا  فراهم کرده است و با یک‌پارچه‌سازی تراکنش‌ها، تجربه کاربری دل‌پذیری را رقم می‌زند.
  • جشنواره‌های گوناگون و هدایا و مزایای ویژه کیف‌پول مجازی، کاربران را به استفاده و خرید بیشتر از کسب‌وکارهای متصل به این سرویس تشویق می‌کند و رضایت را از خرید افزایش می‌دهد.
  • فیلترشهر، به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی در صنعت فیلتر، با ارائه زیرساخت‌های امن و پیشرفته و با تکیه بر تعداد پرشمار کاربرانش، نقشی موثر در افزایش کاربران کیف‌پول مجازی و در نتیجه، افزایش استفاده از خدمات آنلاین و دیجیتال متصل به آن ایفا می‌کند. سابقه کاربری و اعتماد به فیلترشهر، کاربران را به استفاده از کسب‌وکارهای متصل به کیف‌پول مجازی تشویق خواهد کرد
  • باتوجه به هدف فیلترشهر نسبت به ایجاد فضای دیجیتال بین خریدار و فروشنده ، این قابلیت نیز برای فروشندگان فراهم آمده تا پس از فروش کالا در سایت مبلغ سفارش را در کیف پول نگهداری کنند و سپس نیازمندی خود را جهت تولید ، از سایت خرید کنند و با کیف پول مبلغ را پرداخت کنند. از این جهت مراودات مالی کاسته شده و از خطر پرداخت های مکرر و افتادن به دام کلاهبرداران را کاهش میدهد.
  • از آنجایی که در فیلترشهر انواع و اقسام کالاهای مرتبط با صنایع علی الخصوص صنعت فیلتر یافت میشود و نظام مالی کشور دارای محدودیت هایی در پرداخت میباشد (مثلا محدودیت تراکنش آنلاین روزانه 100 میلیون تومان) کاربر میتواند با استفاده از کیف پول مجازی خود ، سفارش هایی با مبالغ بالا را در پرداخت کند؛ بدینگونه که در دو مرحله یا چند مرحله مبلغ سفارش را به کیف پول اضافه کرده و در زمان تسویه حساب سفارش پرداخت از طریق کیف پول مجازی را انتخاب کرده و سفارش هایی با مبالغ بالا را به راحتی ثبت مینماید.
امیدواریم با حمایت و همراهی شما عزیزان بهترین خدمات و بهترین کیفیت را برای خریدی آسوده ، مطمئن و  راحت برای شما فراهم کنیم
  • ادمین
  • آذر 23, 1399
  • 2320 بازدید
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!