قیمت خودرو

روند قیمت خودرو در خرداد

فعالان بازار خودرو به تجارت‌نیوز می‌گویند که قیمت‌ها در بازار خودرو همچنان کاهش پیدا نکرده‌اند اما تقاضا برای فروش خودرو زیاد شده است.

فیروز نادری، یکی از فعالان بازار خودرو می‌گوید: اکثر کسانی که قصد خرید خودرو دارند، خودروهایی را انتخاب می‌کنند که بهای آنها زیر ۱۰۰ میلیون تومان است و اکنون فروش خودروهای همچون سمند و پرشیا که بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان دارند، سخت شده است.

این موضوع در شرایطی رخ می‌دهد که فعالان بازار خودرو و برخی کارشناسان مانند فربد زاوه اعتقاد دارند که ثبات فعلی بازار خودرو ناشی از سرگردانی و ابهام بازارهای مالی به دلیل نامعلوم بودن وضعیت مذاکرات وین و نتیجه انتخابات است و این وضعیت فعلا ادامه دارد.

آنها با اشاره به کاهش تولید خودرو اعتقاد دارند که بازار در بهترین حالت به ثبات قیمت می‌رسد و در صورت مثبت نبودن نتیجه مذاکرات وین احتمال صعودی شدن قیمت خودرو وجود دارد.

همچنین نادری، فعال بازار خودرو  درباره قیمت‌های فعلی بازار خودرو توضیح داد: تیبا و پژو ۲۰۷ متقاضیان زیادی دارد. اکنون قیمت تیبا ۲ به ۱۳۲ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ مدل سال ۹۶ حدود ۲۱۰ میلیون تومان قیمت دارد. پراید هم همچنان با قیمت ۱۱۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. SOURCE

  • ادمین
  • خرداد 4, 1400
  • 164 بازدید
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!